خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود رمان عاشقانه
زیرمانیتوری مدیریتی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
والیبال
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
sabteviona

sabteviona

شغل نون و آب داری به نام حق العمل کار گمرک

شغل نون و آب داری به نام حق العمل کار گمرک

آیا می دانستید که برخی تنها با هدف راه انداختن کاری به نام حق العمل کار گمرک اقدام به دریافت کارت بازرگانی می کنند؟ آیا می دانید که حق العمل کاری تنها مختص افراد حقوقی نیست و افراد عادی هم می توانند این کار را به عنوان یک شغل انجام دهند؟ حق العمل کار کسی است که کارهای گمرکی و تشریفات اداری یک فرد را به نیابت از او در گمرک انجام می دهد. از آنجایی که افراد عادی تنها فقط 10 بار در سال می توانند به نیابت از دیگران این کار را انجام دهند و این کار یکی از نیازهای اساسی شرکت ها و تجار مختلف سطح کشور است حق العمل کار با دریافت مبالغی این کار را برای انها انجام می دهد.

جالب است بدانید حق العمل کارها طبق ماده 382 گمرک تنها نیاز به دو چیز دارند: اول پروانه مخصوص حق العمل کاری که باید از اداره گمرک بگیرند و دوم کارت بازرگانی که باید از اتاق بازرگانی بگیرند. اگر شما هم حداقل 25 سال دارید، مشکل محکومیت و یا سابقه بد اقتصادی ندارید، حداقل دیپلم دارید و از کارمندان دولت نیستید می توانید با حضور در آزمون امور گمرکی و قبول شدن در آن منوط به داشتن کارت بازرگانی به یک حق العمل کار تبدیل شوید و خوب است بدانید که سود زیادی هم در این کار نهفته است. برای این کار روی کمک کارشناسان ما در موسسه حقوقی ویونا کمک کنید و همین الان با ما تماس بگیرید.

ثبت ویونا 88203204

+ نوشته شده در پنجشنبه 18 مرداد 1397ساعت 11:08 توسط sabteviona | | تعداد بازدید : 12

کارت بازرگانی

کارت بازرگانی

اگر به دنبال توسعه و افزایش توان رقابتی خود، فروش بیشتر، پیدا کردن بازارهای هدف در خارج از کشور، بهبود کیفیت محصولات با خرید مواد اولیه از بازارهای منطقه ای، حذف واسطه ها خرید و فروش کالا و مواد اولیه، تامین ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز خارجی بصورت مستقیم، حضور در مناطق آزاد تجاری ایران و سایر کشورها و تامین مواد اولیه و فروش کالا و خدمات در این مناطق و مشارکت و همکاری با بسیاری از شرکت های خارجی هستید، باید کارت بازرگانی دریافت کنید. بدون وجود کارت بازرگانی هیچ فردی در هیچ جایگاه و مقام حقیقی و حقوقی نمی تواند به موارد فوق دست پیدا کند. دریافت کارت بازرگانی در کمترین زمان تخصص ما در موسسه حقوقی ویونا است. با ما تماس بگیرید.

+ نوشته شده در يکشنبه 31 تير 1397ساعت 22:22 توسط sabteviona | | تعداد بازدید : 19